KONST / Litografier / Serigrafi 17412026
nr 1741 2026
Corneille
(1922-2010), Belgien
Serigrafi, Ur serien Drömbilder. Signerad, Silkscreen, numrerad 89/200, daterad -94. Silkscreen. Bladets mått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 49x39 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:32:16
17/11 16:18:23
17 nov
Corneille
Läs mer om Corneille